Toto fórum podporuje Tapatalk
Toto fórum je zde proto aby jste si navzájem pomáhali a radili a né aby jste se navzájem uráželi.Vyvarujte se takového jednání.
Upozornění ! Na tomto fóru se nesbírají žádné statistiky a údaje o uživatelích.
 ! Zpráva od: admin
Skylink caid 0624 CZ+SK
Tak všechny programy pro region SK -CZ již stabilizovány a pracují normálně
canal+ sport cz-sk,Markíza krimi HD a další již pracují bez problému
Upozornění Skylink caid 0D96 bude vypnut přejděte na caid 0624 pokud máte někde na satelitní přijímači propsán
tento caid 0D96 odstraňte ho a načte se Vám caid 0624

DM500S

Fliacik
Příspěvky: 56
Registrován: 6 únor, 2016, 20:28
Bydliště: Slovač
Stav: Offline

DM500S

Příspěvek od Fliacik » 12 duben, 2016, 17:35

Mate niekto skusenosti s pravadzkou oscam servera na tomto staruckom boxe ?
Napr. aky image pouzit kvoly stabilite pripadne aku verziu oscamu.
Dostal sa mi do ruk a ked som tak premyslal tak som si povedal preco to neviuzit este ked to ma linux a ethernet.
Už je to "vymrety" stroj ale podla parametrov by mohol posluzit.


Technické parametre prijímača:
► Ukázat spoiler
Obrázek
VU+ zero,AB Cryptobox 3x,Openbox S1,Openbox S2 HD-mini,Golden Interstar LX2

Uživatelský avatar
oneeeee
Příspěvky: 674
Registrován: 10 březen, 2015, 17:46
Bydliště: martin
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: DM500S

Příspěvek od oneeeee » 12 duben, 2016, 17:44

pre znalých ako server ano , ale je s tým veľa práce. lepšie bude , poslať to do sveta.
ešte žijem . vuplus duo4K , vti aj bh .

Fliacik
Příspěvky: 56
Registrován: 6 únor, 2016, 20:28
Bydliště: Slovač
Stav: Offline

Re: DM500S

Příspěvek od Fliacik » 12 duben, 2016, 17:54

Nemam k nemu ziadny citovy vztah ale za tych par minut hrania mi este stoji :P a tak skusim experimentovat :) Minimalne sa mi zide oscam server na ktorom mozem robit testy bez toho aby mi nadavala polovicka ze : Zas nejde TV v obyvacke co zas sprnkáš ! :D

Ak najdem niake postrehy ktore by sa niekomu mohli zist tak napisem. Predsa tieto boxi teraz dostavaju dost priestoru aj na bazaroch od 0 az do 10eur :)
VU+ zero,AB Cryptobox 3x,Openbox S1,Openbox S2 HD-mini,Golden Interstar LX2

Uživatelský avatar
oneeeee
Příspěvky: 674
Registrován: 10 březen, 2015, 17:46
Bydliště: martin
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: DM500S

Příspěvek od oneeeee » 12 duben, 2016, 18:01

ešte mám dm 7000S. syn sa s tým chcel pohrať dak som mu ho dal. . problém bol setting. nechcelo sa mu hľadať tak som mu dal z vuplus . setting to zožralo bez problémov. mal tam aj hd stanice . na prekvapenie, išiel zvuk , čítalo to kartu a zápisy chodili - na cccam. sú tomu už tri roky. oscam som neskúšal. nemám k nemu vzťah .
ešte žijem . vuplus duo4K , vti aj bh .

Fliacik
Příspěvky: 56
Registrován: 6 únor, 2016, 20:28
Bydliště: Slovač
Stav: Offline

Re: DM500S

Příspěvek od Fliacik » 12 duben, 2016, 18:05

Tak ja veci ako setting a pod. neriesim nakolko jedine co natom spravim je default image + niaky najnovsi mozny oscam a sup ho pod skrinku nech zapada prachom.
Potom lahnem na sedacku zapnem notas a budem sa hrajkat uz len z oscamom. :) na tom boxe sa uz nikdy nic kukat nebude kedze bude pripojeny len adapter a ethernet.
Zapisy budem donho posielat z niakeho klienta. Ked budem mat chut tak sa do toho pustim. Pocas letnych burok pretoze ked je vonku pekne som v praci alebo jazdim na moto :P
VU+ zero,AB Cryptobox 3x,Openbox S1,Openbox S2 HD-mini,Golden Interstar LX2

Uživatelský avatar
Milan_F
Příspěvky: 8
Registrován: 10 březen, 2015, 18:16
Stav: Offline

Re: DM500S

Příspěvek od Milan_F » 12 duben, 2016, 20:13

Nedavno jsem koupil DM500S klon za nějaký tři stovky k tomuto účelu. Nahrál jsem image Gemini s OSCam-svn9989. Nastavil dle mých potřeb - ICE karta a jedna linka z venku. Připojený je jen UTPčko do switche + napáječ a hybaj do kouta. Zatím jede 15 dní bez záseku. Zápisy posílá HD Box s OSCamem přes cs378x. Setting, co je v image jsem neřešil, těch pár funkčních programů co tam byly na rozjetí stačí.

0903
Příspěvky: 20
Registrován: 10 březen, 2015, 17:40
Stav: Offline

Re: DM500S

Příspěvek od 0903 » 13 duben, 2016, 11:16

na server postačuje, ale na pozeranie už nie, mne ide stabilne bez záseku.
Inetbox 300 S - Oscam 7770, Amiko - AlienMini,Micro HD SE

Fliacik
Příspěvky: 56
Registrován: 6 únor, 2016, 20:28
Bydliště: Slovač
Stav: Offline

Re: DM500S

Příspěvek od Fliacik » 17 leden, 2017, 16:17

Novy dotaz. + zaroven odpovedam na moju prvu otazku :)

Dreambox 500s je zatial moj najlepsi box pre oscam :D ide uz skoro rok bez zasahu (sem tam kuk na web if + restart) takze som z touto masinkou maximalne spokojny.

Momentalne planujem migrovat ICE z cryptoshit kodovania na irakdeto a tak by som sa chcel popitat ci to tato masinka dokaze.
O nastavenia mi nejde len ci ano alebo nie :) Samozrejme to za par hodin odskusam ked bude cas ale moja zvedavost je moc velka :D

Za rychlu odpoved vopred dik.
VU+ zero,AB Cryptobox 3x,Openbox S1,Openbox S2 HD-mini,Golden Interstar LX2

Uživatelský avatar
Milan_F
Příspěvky: 8
Registrován: 10 březen, 2015, 18:16
Stav: Offline

Re: DM500S

Příspěvek od Milan_F » 17 leden, 2017, 22:12

Pokud myslíš fungování ICE karty v IRDETO módu, tak je to bez problémů. Jen je nutné mít pro inicializaci karty přísun zápisů od klienta(ů). Verze OSCAMu viz výše.

Fliacik
Příspěvky: 56
Registrován: 6 únor, 2016, 20:28
Bydliště: Slovač
Stav: Offline

Re: DM500S

Příspěvek od Fliacik » 19 leden, 2017, 15:25

Ano potvrdzujem aj ja ze ide aj ICE ir.d.eto ja mam sice trosku starsiu verziu r9806 ale je to pekne spabilne tiez.

Jedina vec na ktoru som narazil je, ze neviem ci je mozne nastavit oscam tak aby vedel citat client zaklad pod caidom 0624 a ostatne z readeru ipsd caid 0D96.
Stale mi chcu clienti po prepnuti citat ipsd 0624 je to vobec technicky mozne aby sa vedel client pohybovat stylom co kanal to ine kodovanie ?
VU+ zero,AB Cryptobox 3x,Openbox S1,Openbox S2 HD-mini,Golden Interstar LX2

Odpovědět

Zpět na „Dreambox“