Toto fórum podporuje Tapatalk
Toto fórum je zde proto aby jste si navzájem pomáhali a radili a né aby jste se navzájem uráželi.Vyvarujte se takového jednání.
Upozornění ! Na tomto fóru se nesbírají žádné statistiky a údaje o uživatelích.
 ! Zpráva od: admin
Skylink caid 0624 CZ+SK
Tak všechny programy pro region SK -CZ již stabilizovány a pracují normálně
canal+ sport cz-sk,Markíza krimi HD a další již pracují bez problému
Upozornění Skylink caid 0D96 bude vypnut přejděte na caid 0624 pokud máte někde na satelitní přijímači propsán
tento caid 0D96 odstraňte ho a načte se Vám caid 0624

Ariva 4K combo

klocpi
Příspěvky: 6
Registrován: 19 leden, 2017, 20:54
Stav: Offline

Re: Ariva 4K combo

Příspěvek od klocpi » 25 leden, 2017, 11:49

Dobrý den, nedaří se mi nastavit sdílení czsk. Nahrál jsem CAM a do tabulky ADD jsem vložil sat.ipsa.tv a chci přejít do dalšího nastavení Port, User, Password. Bohužel nevím jak, poradíte někdo?

Uživatelský avatar
fanwader
Příspěvky: 882
Registrován: 10 březen, 2015, 07:03
Bydliště: SK/CZ
Stav: Offline

Re: Ariva 4K combo

Příspěvek od fanwader » 25 leden, 2017, 12:51

Proč si to proboha kupujete vždyť to ani neumí plné 4k rozlišení 2160 ?
pouze ti to transcoduje do TV na 1080
ale budiž skoukni video
Linux mipsel Parabola AL Emme Esse/LNB Inverto black/Motor
OSCam r11523 lb2 / OSCAM r11715 Icam

gumy
Příspěvky: 4
Registrován: 6 leden, 2017, 23:54
Stav: Offline

Re: Ariva 4K combo

Příspěvek od gumy » 25 leden, 2017, 14:17

Asi tak. Mám doma plazmu, která je HD ready a zatím jsem ještě nepotkal 4K telku, která by měla takový obraz (nejde jen o rozlišení - u auta taky neřešíš jen výkon), jako plazma a než bude na trhu, tak arivu do té doby 5x vyměním. I když možná ne tolikrát, protože se mi začíná vkrádat myšlenka, že to pořeším přes stávající multicentrum s kodi, do kterého nastrkám nějaké TV karty a bude vystaráno.
A co se týká 4K programů, tak jejich nabídka bude hubená možná ještě déle, než když přišel přechod z SD na HD. A měli bychom být rádi, protože čím vyšší kvalita obrazu, tím dražší výroba, přenos a další cy....ny kolem toho a tím pádem vyšší náklady pro nás diváky. Každopádně doufám, že to nebude takový výstřel, jako to bylo u 3D.
Na hraní ariva stačí, i když to není žádná hitparáda. Pořád raději udělám briketu z něčeho, co nestálo balík.

gumy
Příspěvky: 4
Registrován: 6 leden, 2017, 23:54
Stav: Offline

Re: Ariva 4K combo

Příspěvek od gumy » 25 leden, 2017, 14:22

klocpi píše:Dobrý den, nedaří se mi nastavit sdílení czsk. Nahrál jsem CAM a do tabulky ADD jsem vložil sat.ipsa.tv a chci přejít do dalšího nastavení Port, User, Password. Bohužel nevím jak, poradíte někdo?
Připoj si k tomu bezdrátovou myš a klavesnici. Pokud je tedy problém v tomto.

delihc1
Příspěvky: 2
Registrován: 7 únor, 2017, 20:29
Stav: Offline

Re: Ariva 4K combo

Příspěvek od delihc1 » 8 únor, 2017, 20:46

Dobrý den
Z nějakého důvodu se nemohu dostat do nastavení 4k (settings). Nastavení se objeví ale ihned se zase zavře. Nedostanu se tak ani na sharing nebo do systému.
Může někdo poradit případně e-mailem?
delihc1


Při pokusu zapnout nastavení se objeví zpráva "aplikace nastavení bohužel přestala pracovat"

Uživatelský avatar
oneeeee
Příspěvky: 674
Registrován: 10 březen, 2015, 17:46
Bydliště: martin
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Ariva 4K combo

Příspěvek od oneeeee » 8 únor, 2017, 21:31

najprv , treba prehrať image .
ešte žijem . vuplus duo4K , vti aj bh .

delihc1
Příspěvky: 2
Registrován: 7 únor, 2017, 20:29
Stav: Offline

Re: Ariva 4K combo

Příspěvek od delihc1 » 8 únor, 2017, 21:50

Dobrý den
Z nějakého důvodu se nemohu dostat do nastavení 4k (settings). Nastavení se objeví ale ihned se zase zavře. Nedostanu se tak ani do systému.
Může někdo poradit případně e-mailem?

Při pokusu zapnout nastavení se objeví zpráva "aplikace nastavení bohužel přestala pracovat"

Já myslel, že jsem právě na foru

connect
Příspěvky: 4
Registrován: 2 leden, 2016, 21:42
Stav: Offline

Re: Ariva 4K combo

Příspěvek od connect » 9 únor, 2017, 16:05

gumy píše:Asi tak. Mám doma plazmu, která je HD ready a zatím jsem ještě nepotkal 4K telku, která by měla takový obraz (nejde jen o rozlišení - u auta taky neřešíš jen výkon), jako plazma a než bude na trhu, tak arivu do té doby 5x vyměním. .
Presne tenhle pocit jsem mel take. Dokud jsme asi pred mesicem nekouplii 65" 4K OLED LG. Ale ne v CZ, ale ve Svedsku, kde ta, co stoji tady 120.000 vysla na 80.000. Poprve jsem videl lepsi obraz nez na puvodni 50" plazme, jedne z poslednich Panasonics. Ta tenkrat stala 50.
VU+ Ultimo 4k, VU+ UNO 4k, XTREND 9000, Oscam a MgCamd, OpenATV 6.1, 6.0, paraboly 105, 80 a 60cm

skojo88
Příspěvky: 1
Registrován: 25 listopad, 2017, 09:14
Stav: Offline

Re: Ariva 4K combo

Příspěvek od skojo88 » 19 prosinec, 2017, 11:13

Nikdo v tomto vlákně dál toto téma nerozvíjel, tak jak mi poradil Jozifek78 dal jsem se do prostudování fóra. Když už jsem Arivu4K zakoupil, tak jsem ji chtěl také používat. Oscamu jsem se nikdy nevěnoval, proto jsem musel začínat úplně od začátku. Aby mi Ariva4K byla schopná přečíst moji ICE kartu, tak jsem vyměnil CAM za mcas-20170303-v2.1.1.33.29584_darksidedvb. Po naladění, nejdřiv DVBT (musel jsem ručně), protože na automatiku se to několikrát zaseklo, se Ariva rozběhla i s kartou na Skylink. Sdílení jsem rozchodil na CCCam, ale sekalo se to. Poté jsem se už nemohl dostat do nastavení. Po kliknutí se to ihned vrátilo nazpět. Nešlo s tím nic dělat. Několik dní jsem bádal, co s tím, až jsem objevil na polském fóru jak obnovit firmware. Stáhnul jsem FW - Ariva-4K-Combo-20170926-v05.01.2669 a opět se dala Ariva nastavovat. Za několik dní se problém objevil znovu a pak asi 3x. Povedlo se mi najít starší FW - Ariva-4K-Combo-20170328-v05.01.2288 a na ten to běhá dodnes a jsem s tím spokojen. Jsou tam i jiné funkce na editaci, ale už se to neseká.
Teď bych potřeboval poradit. Pořídil jsem si IPTV - VIP balík. Jako server mi to běhá na 3 uživatelích. Na Arivě se to sekne i když jsou všichni klienti zelení. Ja musím Arivu4K server tvrdě restartovat, nepomůže jenom přes dálkač a potom to opět naběhne. Přitom ostatní klienti můžou přijímat. Souvisí to nějak s přepínáním kanálů. Asi to bude v nastavení OSCAMu. Nevím na co bych se měl zaměřit.
Poradí někdo?
Dík za odpověď - Skojo88

Odpovědět

Zpět na „Ariva“