Toto fórum podporuje Tapatalk
Toto fórum je zde proto aby jste si navzájem pomáhali a radili a né aby jste se navzájem uráželi.Vyvarujte se takového jednání.
Upozornění ! Na tomto fóru se nesbírají žádné statistiky a údaje o uživatelích.
 ! Zpráva od: admin
Skylink caid 0624 CZ+SK
Tak všechny programy pro region SK -CZ již stabilizovány a pracují normálně
canal+ sport cz-sk,Markíza krimi HD a další již pracují bez problému
Upozornění Skylink caid 0D96 bude vypnut přejděte na caid 0624 pokud máte někde na satelitní přijímači propsán
tento caid 0D96 odstraňte ho a načte se Vám caid 0624

Ako nastavit parabolu s motorom???

Uživatelský avatar
oneeeee
Příspěvky: 674
Registrován: 10 březen, 2015, 17:46
Bydliště: martin
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Ako nastavit parabolu s motorom???

Příspěvek od oneeeee » 24 září, 2015, 15:40

jednoduchšie riešenie nemáte ?
ešte žijem . vuplus duo4K , vti aj bh .

Uživatelský avatar
Havana
Příspěvky: 99
Registrován: 12 březen, 2015, 09:08
Stav: Offline

Re: Ako nastavit parabolu s motorom???

Příspěvek od Havana » 24 září, 2015, 15:48

Co by jsi chtěl prosím tě jednodužšího. Nastavení paraboly s motorem je pevně dáno. Nastavit nulový bod, elevaci na parabole, latitude na motoru, najít nejlepší možný signál... Složité to opravdu moc není, ale je to velmi citlivé na přesnost, a zvláště v krajních polohách. mezi 10°E až 28,2°E je to bezproblémové i při hůře nastavené parabole, problémy dělají až bdružice v krajnějších polohách...
Vu+Solo 4K, 2xFBC DVB-S2 tuner + twin DVB-S2 tuner, OpenATV 6.1, last edit oscam, last edit Full HD Glass17, SG 2100

Uživatelský avatar
Havana
Příspěvky: 99
Registrován: 12 březen, 2015, 09:08
Stav: Offline

Re: Ako nastavit parabolu s motorom???

Příspěvek od Havana » 24 září, 2015, 16:03

Havana píše:...
:mrgreen: Jak na potvoru mi od včera motorová parabola nejede - točí se, ale nulový signál, tak zháním mrštnou sílu co tam vyleze a najde uhnitý drátek, nebo vymění LNB (sakra je tam teprve 5 let :o tak by měl být OK).
:mrgreen: :mrgreen: Našel jsem chybu!!! Může za to alkohol. Havana byl včera na pivo a v přijímači posunul nulový bod ze 17,9° na 19,9° :lol: :lol:
Když chlastáš nevrtej se v saťáku..
Vu+Solo 4K, 2xFBC DVB-S2 tuner + twin DVB-S2 tuner, OpenATV 6.1, last edit oscam, last edit Full HD Glass17, SG 2100

Uživatelský avatar
fanwader
Příspěvky: 882
Registrován: 10 březen, 2015, 07:03
Bydliště: SK/CZ
Stav: Offline

Re: Ako nastavit parabolu s motorom???

Příspěvek od fanwader » 25 září, 2015, 14:30

Snad jednou nalezneme porozumení :D ,vubec si mne nepochopil jak to nastavuji ! ,neva ,duležitý je výsledek doufám že to 007 pochopil ,snad nám pomuže opravdu méne chlastu a to nemyslím jen z tvé strany :lol:,pokud začinam z motorem pri montáži,vždy to fixnu 0 bod na 16" pak už jen jemne doladit /pohodový výkend...
Linux mipsel Parabola AL Emme Esse/LNB Inverto black/Motor
OSCam r11523 lb2 / OSCAM r11715 Icam

sonics007
Příspěvky: 29
Registrován: 11 březen, 2015, 06:11
Stav: Offline

Re: Ako nastavit parabolu s motorom???

Příspěvek od sonics007 » 26 září, 2015, 17:25

Takže pani výsledok je takýto skylink mi ide freesat žiadny signál pre hodím na thor posuniem elevacny uhol freesat ide skylink hovno. Už ma z toho je*b ne známy sa mi to snaží vysvetliť ale márne moje šedé bunky nechápu pomôžte mi

Uživatelský avatar
fanwader
Příspěvky: 882
Registrován: 10 březen, 2015, 07:03
Bydliště: SK/CZ
Stav: Offline

Re: Ako nastavit parabolu s motorom???

Příspěvek od fanwader » 26 září, 2015, 17:33

Zavolej si nekoho kdo s tím má skušenosti ,nebo asi priplatit a skusit firmu která motory instaluje ,tod vše ,taky se nepustím do montáže plynového kotla ,následky by byli asi katastrofální :D
Linux mipsel Parabola AL Emme Esse/LNB Inverto black/Motor
OSCam r11523 lb2 / OSCAM r11715 Icam

petersk
Příspěvky: 229
Registrován: 17 březen, 2015, 17:13
Stav: Offline

Re: Ako nastavit parabolu s motorom???

Příspěvek od petersk » 26 září, 2015, 17:39

sonics007 píše:Takže pani výsledok je takýto skylink mi ide freesat žiadny signál pre hodím na thor posuniem elevacny uhol freesat ide skylink hovno. Už ma z toho je*b ne známy sa mi to snaží vysvetliť ale márne moje šedé bunky nechápu pomôžte mi
Dúfam, že to nebude reklama, ale zavolaj N. Csíkfejesa z Rimavskej Soboty, ten Ti to nastaví za 5 minút. Na google najdeš kontakt.
Formuler F1, Xminisolo3, Xpeed LX1, OpenATV 6.0

sonics007
Příspěvky: 29
Registrován: 11 březen, 2015, 06:11
Stav: Offline

Re: Ako nastavit parabolu s motorom???

Příspěvek od sonics007 » 26 září, 2015, 17:43

Vsak pokiaľ si mam volať odborníka tak načo sú fóra. Ja tiež na určitých fórach keď viem tak poradím a neposielam za odborníkom myslel som žena fórach ľudia medzi sebou zdieľajú názory a radia si. Takže bez urážky ak nechceš poradiť tak nemusíš ale odpoveď typu zavolaj si odborníka ani ja sa nestará m do veci co nerozumiem. Nepotrebujem vedieť píšem sem aby som sa niečo naučil.
No offence.

sonics007
Příspěvky: 29
Registrován: 11 březen, 2015, 06:11
Stav: Offline

Re: Ako nastavit parabolu s motorom???

Příspěvek od sonics007 » 26 září, 2015, 17:45

petersk píše:
sonics007 píše:Takže pani výsledok je takýto skylink mi ide freesat žiadny signál pre hodím na thor posuniem elevacny uhol freesat ide skylink hovno. Už ma z toho je*b ne známy sa mi to snaží vysvetliť ale márne moje šedé bunky nechápu pomôžte mi
Dúfam, že to nebude reklama, ale zavolaj N. Csíkfejesa z Rimavskej Soboty, ten Ti to nastaví za 5 minút. Na google najdeš kontakt.
Jeho som volal ale nemal čas a v pondelok odchádzam do Ciech a žena to nevie riesit

Btw dik za kontakt

Uživatelský avatar
fanwader
Příspěvky: 882
Registrován: 10 březen, 2015, 07:03
Bydliště: SK/CZ
Stav: Offline

Re: Ako nastavit parabolu s motorom???

Příspěvek od fanwader » 26 září, 2015, 17:54

Co ti mám na to odpovedet , na dálku se težko radí !!! proč se stydíš si na to nekoho zavolat ,pokud se mi neco nedarí , nemám s tím problém sverit to odborníkum!!,vše podstatné ti vysvetlil ohledne usals motoru kolega Havana ,končím ....
Linux mipsel Parabola AL Emme Esse/LNB Inverto black/Motor
OSCam r11523 lb2 / OSCAM r11715 Icam

Odpovědět

Zpět na „Paraboly a příslušentství“