Toto fórum podporuje Tapatalk
Toto fórum je zde proto aby jste si navzájem pomáhali a radili a né aby jste se navzájem uráželi.Vyvarujte se takového jednání.
Upozornění ! Na tomto fóru se nesbírají žádné statistiky a údaje o uživatelích.
 ! Zpráva od: admin
Skylink caid 0624 CZ+SK
Tak všechny programy pro region SK -CZ již stabilizovány a pracují normálně
canal+ sport cz-sk,Markíza krimi HD a další již pracují bez problému
Upozornění Skylink caid 0D96 bude vypnut přejděte na caid 0624 pokud máte někde na satelitní přijímači propsán
tento caid 0D96 odstraňte ho a načte se Vám caid 0624

Ako nastavit parabolu s motorom???

Uživatelský avatar
betisa
Příspěvky: 25
Registrován: 20 březen, 2015, 10:19
Bydliště: Cz/Sk Skype:bulsat4
Stav: Offline

Motor pro parabolu

Příspěvek od betisa » 21 září, 2016, 14:31

Zdarec chlapi
rozhodl jsem se jednu z mých dvou 85cm parabol co mám,do zimy předělat na motor.
S přijímačem by žádný problém být neměl...mám dvoutunerové duo2 tak na jednom tuneru nechám to co mám (multifeed 13/19,2 a 23,5) a na druhý tuner připojím motor..mělo by to tak fungovat?

Teď otázečka na motor do jakého zainvestovat? Něco jsem četl i o motorech s označením Speedy které jsou o dost rychlejší než např.známý SG2100 a mají snad údajně i kovové převodovky...Máte někdo osobní zkušenosti ať dobré nebo špatné,popř.čeho se vyvarovat?

Jaký zvolit kabel? cca 10metrů mám venkem z toho asi 7metrů kolmo dolů ze střechy (páskama přitaženo po 2metrech k okapovému svodu)

Kdyby tady byl někdo z Ústí nad Orlicí,České Třebové nebo okolí a pomohl s montáží motoru za rozumný peníz ;) byl bych moc rád...

Ještě sem hodím otázečku na ten multifokus mám tedy 3 družice a podle bargrafu na boxu mám na převážné většině programů hodnoty od 10dB do 14dB je to tak dostačující?
Díky
Vu+ UNO 4K seOscam,Cccam

Uživatelský avatar
oneeeee
Příspěvky: 674
Registrován: 10 březen, 2015, 17:46
Bydliště: martin
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Ako nastavit parabolu s motorom???

Příspěvek od oneeeee » 22 září, 2016, 14:57

panelák , či rodinný dom. najlepšie spraviť fotku a dať sem. budeme múdrejší. ak je to rodinný dom motor z kovovými zubami je najlepší. ale na druhej strane , aké sú tam vetriská a ako často. skúšali sme solo2 na 2 motory , v rámci testu , či to zvládne. zvládol to na jednotku. u vu plus je preferovaný tuner 2 . aspoň tak píšu korejci. všetkému veriť netreba.
ešte žijem . vuplus duo4K , vti aj bh .

Odpovědět

Zpět na „Paraboly a příslušentství“