Toto fórum podporuje Tapatalk
Toto fórum je zde proto aby jste si navzájem pomáhali a radili a né aby jste se navzájem uráželi.Vyvarujte se takového jednání.
Upozornění ! Na tomto fóru se nesbírají žádné statistiky a údaje o uživatelích.
 ! Zpráva od: admin
Skylink caid 0624 CZ+SK
Tak všechny programy pro region SK -CZ již stabilizovány a pracují normálně
canal+ sport cz-sk,Markíza krimi HD a další již pracují bez problému
Upozornění Skylink caid 0D96 bude vypnut přejděte na caid 0624 pokud máte někde na satelitní přijímači propsán
tento caid 0D96 odstraňte ho a načte se Vám caid 0624

Problém s modulem Technisat TechniCrypt IR CI+ (Skylink)

Odpovědět
placma
Příspěvky: 8
Registrován: 11 červen, 2016, 02:42
Stav: Offline

Problém s modulem Technisat TechniCrypt IR CI+ (Skylink)

Příspěvek od placma » 1 duben, 2017, 18:59

Zdravim Vas, satelitni nadsenci, rad bych se na vas obratil s prosbou o radu.

Na chate jsem mel NEXT kartu od Skylinku vlozenou v modulu Technisat TechniCrypt (Skylink ready), pul roku jsem tv nezapnul, v zime na chatu nejezdim... Samozrejme bylo nutne pockat na nove zapisy, ty neprisly, tak jsem vlozil (nejspis zasadni chyba) kartu doma do skylink ready stb krapu a pockal, az prijdou nove zapisy, ty za nekolik hodin taktez neprisly, ackoli jsem nechal prijimac zapnuty zpusobem, jak je skylinkem uvadeno. Nechal jsem tedy provest reautorizaci karty a do minuty se kanaly zacaly dekodovat. Myslel jsem si, ze mam vyhrano, ovsem kdyz nyni vlozim tuto reaktivovanou kartu zpet do modulu Technisat , vyhazuje mi to chybu "E06-4 Porucha chytré karty" a proste se to nerozjede... Je nejaka sance to zprovoznit nebo se stalo to, co si myslim, ze se stalo a skylink proste ten Technisat svym zpusobem odstrihl? Volal jsem na podporu Skylinku, ale nic kloudneho jsem se samozrejme nedovedel. Dotaz jsem zkousel vznest i na dalsim sat webu, ale na reseni nikdo neprisel, ackoli se nekteri uzivatele setkali s obdobnymi problemy. Jen bych chtel pro upresneni uvest, ze jak modul, tak karta jsou IRDETO.

Moc vsem predem dekuji za pripadnou radu. ;)

Uživatelský avatar
fanwader
Příspěvky: 882
Registrován: 10 březen, 2015, 07:03
Bydliště: SK/CZ
Stav: Offline

Re: Problém s modulem Technisat TechniCrypt IR CI+ (Skylink)

Příspěvek od fanwader » 1 duben, 2017, 19:30

Pokud je to ješte možné skusil bych upgrate sofweru modulu prez OTA
pokud ne vem to i s kartou do kammenáku a porad se ,neuvedl si zda je karta M7? asi ano
v opačném prípade bych je vrazil do oscamu ,co ukáže ,každopádne upgrate modulu bude asi nutný :?
ps....na podporu do skylinku zbytečne volat ,ty studentky tam jsou vhodné tak na varení kafe :D
Linux mipsel Parabola AL Emme Esse/LNB Inverto black/Motor
OSCam r11523 lb2 / OSCAM r11715 Icam

Uživatelský avatar
bigj66
Příspěvky: 12
Registrován: 21 březen, 2015, 13:45
Stav: Offline

Re: Problém s modulem Technisat TechniCrypt IR CI+ (Skylink)

Příspěvek od bigj66 » 1 duben, 2017, 20:12

Možná bych volal OMKO dovozce distributor a ještě mě tak napadlo dát ji do skylink šrotu na dýl jestli se nevzpamatuje. Sem doufám můžu napsat šrot protože na parabole jsem nakonec dostal za toto citron :D
AmikoAlien8900/GM Unibox 2
Opticum 9500/Optimum 800

placma
Příspěvky: 8
Registrován: 11 červen, 2016, 02:42
Stav: Offline

Re: Problém s modulem Technisat TechniCrypt IR CI+ (Skylink)

Příspěvek od placma » 1 duben, 2017, 22:54

Diky za odpovedi, panove!

to fanwader: Ta NEXTka je necelej rok stara, takze to je nejspis M7 Irdeto... Ohledne OTA update modulu, ten me napadl hned, jenze ten firmware na tom modulu je aktualni a nenajde to jinou verzi.

to bigj66: ve skylink stb ta karta samozrejme jede, ale v tom modulu ani tuk, zkusil jsem opetovnou reautorizaci, ze treba se nactou zapisy takovy, aby to ten modul vzal, ale prozatim bez uspechu. Do modulu jsem strkal i hlavni kartu (ktera je ale obvykle prave v tom skylink ready stb) a take nefachci... V modulu jako takovym ale chyba nejspis nebude, jelikoz tesne pred tim, nez jsem tu NEXTku strcil do SL ready prijimace ohledne reautorizace, tak jsem se v submenu modulu mohl v pohode dostat na zapisy a videt jejich platnost atd, ted proste v kazdy polozce ta chyba E06-4. Tovarni nastaveni samozrejme u modulu nijak nepomohlo. :?

placma
Příspěvky: 8
Registrován: 11 červen, 2016, 02:42
Stav: Offline

Re: Problém s modulem Technisat TechniCrypt IR CI+ (Skylink)

Příspěvek od placma » 9 duben, 2017, 17:56

tak jelikoz nic nezabralo, tak jsem modul reklamoval u prodejce (Alza) a ten mi modul na miste vymenil za novy, bohuzel ani s nim jsem kartu nerozchodil... Jak si to mam vylozit? Je to tedy kartou a mam ji poslat na Skylink?

Odpovědět

Zpět na „Paraboly a příslušentství“