Toto fórum podporuje Tapatalk
Toto fórum je zde proto aby jste si navzájem pomáhali a radili a né aby jste se navzájem uráželi.Vyvarujte se takového jednání.
Upozornění ! Na tomto fóru se nesbírají žádné statistiky a údaje o uživatelích.
 ! Zpráva od: admin
Skylink caid 0624 CZ+SK
Tak všechny programy pro region SK -CZ již stabilizovány a pracují normálně
canal+ sport cz-sk,Markíza krimi HD a další již pracují bez problému
Upozornění Skylink caid 0D96 bude vypnut přejděte na caid 0624 pokud máte někde na satelitní přijímači propsán
tento caid 0D96 odstraňte ho a načte se Vám caid 0624

Radenie kanalov

Hakunděk
Příspěvky: 14
Registrován: 11 březen, 2015, 06:37
Stav: Offline

Re: Radenie kanalov

Příspěvek od Hakunděk » 18 leden, 2016, 05:19

Já mám dojem, že si tu ze všech dělá kosočtverec. A nebo, že by byl takový magoj .:lol: :lol: :lol:

MirecXP
Příspěvky: 5
Registrován: 1 leden, 2016, 20:54
Stav: Offline

Re: Radenie kanalov

Příspěvek od MirecXP » 20 leden, 2016, 08:40

Hakunděk píše:Já mám dojem, že si tu ze všech dělá kosočtverec. A nebo, že by byl takový magoj .:lol: :lol: :lol:
Chlapi, mate fakt uroven. Novacik sa vas nieco opyta a vy sa tu na nom len bavite.

Nemam Enigmu, doteraz som ani nevedel, co to je. Ale skusil som ju, no bohuzial do flashky dokazem nainstalovat len prvu verziu, updaty sa instalovat nechcu. Tato prva verzia dost pada, nefunguje s nou ani dreamboxEdit ani ine podobne programy, tak sa zrejme vratim ku origo FW.

K veci:
Programy bolo potrebne zotriedit v hlavnom zozname, potom je mozne aj normalne radenie vramci favoritneho zoznamu.
Btw, tuto informaciu som nikde na tomto fore nenasiel.

Hakunděk
Příspěvky: 14
Registrován: 11 březen, 2015, 06:37
Stav: Offline

Re: Radenie kanalov

Příspěvek od Hakunděk » 20 leden, 2016, 15:40

Edit ti nejde proto,že máš zle zadané heslo a login. Různé E2 májí rozdílné hesla.Zkus tam necpat ty nové enigmy, ty mi mrzly taky. Mě se osvědčila do fleše HD Ready, nebo na USB HDMU.

Odpovědět

Zpět na „HD-Box FS-9105+ PLUS PVR“