Toto fórum podporuje Tapatalk
Toto fórum je zde proto aby jste si navzájem pomáhali a radili a né aby jste se navzájem uráželi.Vyvarujte se takového jednání.
Upozornění ! Na tomto fóru se nesbírají žádné statistiky a údaje o uživatelích.
 ! Zpráva od: admin
Skylink caid 0624 CZ+SK
Tak všechny programy pro region SK -CZ již stabilizovány a pracují normálně
canal+ sport cz-sk,Markíza krimi HD a další již pracují bez problému
Upozornění Skylink caid 0D96 bude vypnut přejděte na caid 0624 pokud máte někde na satelitní přijímači propsán
tento caid 0D96 odstraňte ho a načte se Vám caid 0624

Nastavení sharing na optibox koala a anakonda (HD Box FS 9100 a FS 9105)

Odpovědět
Uživatelský avatar
Havana
Příspěvky: 99
Registrován: 12 březen, 2015, 09:08
Stav: Offline

Nastavení sharing na optibox koala a anakonda (HD Box FS 9100 a FS 9105)

Příspěvek od Havana » 11 červen, 2015, 16:02

:) Pánové, rád bych poprosil o případné konfigurační nastavení ať už pomocí oscam či Xcam či MGcamd pro přijímač Optibox Koala a Optibox Anaconda. Jsou to vlastně alternativy přijímačů fortis HD Box FS9100 (koala) a HD Box FS 9105 (anaconda).Proto jsem to umístil do sekce HD Box.
Nastavení je problematické, protože některé plugíny oscam, xcam,MGcamd, ale i Mcas fungují jen s některými FW.
Kdyby mi nekdo ochotný buď poslal odkazy nebo přímo dané soubory i s co možná nejnovějším FW, ušetřil bych si spoustu času laborováním , co je funkční a stabilní. Stačí funkčnost ICE skylink + czsk.tv.

Děkuju
Vu+Solo 4K, 2xFBC DVB-S2 tuner + twin DVB-S2 tuner, OpenATV 6.1, last edit oscam, last edit Full HD Glass17, SG 2100

Hakunděk
Příspěvky: 14
Registrován: 11 březen, 2015, 06:37
Stav: Offline

Re: Nastavení sharing na optibox koala a anakonda (HD Box FS 9100 a FS 9105)

Příspěvek od Hakunděk » 13 červen, 2015, 08:06

Chceš funkčnost ICE skylink + czsk.tv , tak si zkus firm. 2.11.16 , oscam z menu plugin,připsat udaje ze serveru a čumíš, nic víc nic míň. Mám 9105+ a valí mi to bez chyby, a aji pip je zcela funkční narozdíl od jiných firmu.

Odpovědět

Zpět na „HD-Box“