Toto fórum podporuje Tapatalk
Toto fórum je zde proto aby jste si navzájem pomáhali a radili a né aby jste se navzájem uráželi.Vyvarujte se takového jednání.
Upozornění ! Na tomto fóru se nesbírají žádné statistiky a údaje o uživatelích.
 ! Zpráva od: admin
Skylink caid 0624 CZ+SK
Tak všechny programy pro region SK -CZ již stabilizovány a pracují normálně
canal+ sport cz-sk,Markíza krimi HD a další již pracují bez problému
Upozornění Skylink caid 0D96 bude vypnut přejděte na caid 0624 pokud máte někde na satelitní přijímači propsán
tento caid 0D96 odstraňte ho a načte se Vám caid 0624

Zakázanie ECM

Palisx
Příspěvky: 10
Registrován: 21 prosinec, 2015, 09:14
Stav: Offline

Re: Zakázanie ECM

Příspěvek od Palisx » 23 duben, 2016, 11:09

Doufal jsem že na Arivě ještě nějakou chvilku vydržím a pak koupím až bude za levnější peníz Vu+ Solo 4K. Ale jestli to jinak nejde a pomůže mě to z těchto problémů, tak si budu muset objednat Zero. 3200Kč není zas taková hrůza. Díky za tip.
VU+ ZERO, Vti 11.0.2, Mgcamd 1.45a, Maximum E-85 Multifocus, 5x Inverto BLACK Premium, EMP Diseqc 8x1,

josfa
Příspěvky: 4
Registrován: 10 březen, 2015, 17:49
Stav: Offline

Re: Zakázanie ECM

Příspěvek od josfa » 23 duben, 2016, 17:18

zdravim

taky by me to zajimalo to co pise kolega ,jak to spravne nastavit ,aby nedoslo k blokaci ,urcite neni navodem to ,aby si koupil jiny prijimac ,protoze ja mam Dreambox 800SE HD a uz jsem tuto situaci take zazil ,nastaven mam pouze cccam a povolene reshare na 1 TV a jelikoz vse zatim bylo bezproblemu ,nejak jsem se take nezajimal a tak bych rad blizsi info je li zde nejaka dobra duse ,ktera by srozumitelne objasnila dany problem a jak pise kolega neznalost neomluva ,bohuzel nejsme tady vsiichni tak technicky zdatni ,abychom vse pochopili ,protoze pokud nejsou problemy ,tak se nic neresi a pokud nejaky necekany problem nastane je lidkse ,ze se clovek pidi po informacich ,toz at se dari chlapci

Uživatelský avatar
fanwader
Příspěvky: 882
Registrován: 10 březen, 2015, 07:03
Bydliště: SK/CZ
Stav: Offline

Re: Zakázanie ECM

Příspěvek od fanwader » 23 duben, 2016, 17:49

Ješte za free doby serveru ,sem nastavil asi 15 stb ,ruzné značky ,ruzné emulátory ,ted si všicni již platí a ani jeden z nich dosud nebyl blokován ! ,to by mne taky zajmalo ,proč když jak tvrdíte nespekulujete hmm linky jsou vám blokovány ?? ,čisla nepustí každych 10 vterin odešle box požadavku a dostane spátky ecm / duvody mužou bít jen dvoutuner /což je pri mgcamd prakticky vyrešeno reshare je auto ,nebo simulcrypt digi z freesatem ,taky vyrešeno 1802 již na serveru moc není .. :roll:
Linux mipsel Parabola AL Emme Esse/LNB Inverto black/Motor
OSCam r11523 lb2 / OSCAM r11715 Icam

josfa
Příspěvky: 4
Registrován: 10 březen, 2015, 17:49
Stav: Offline

Re: Zakázanie ECM

Příspěvek od josfa » 23 duben, 2016, 18:03

fanwader

jj, diky za info o spekulovani nemuze byt ani rec ,jednak z duvodu neznalosti dane problematiky a jednak z duvodu mozneho pernamentniho banu a pokud nejsi technicky zdatny na nejake spekulace (v mem pripade ) pak je tu jedine ta druha jiz neexistujici moznost DIGI-free o ktere se tu zminujes ,coz z meho pohledu je pro mě jakasi informace ,kterou technicky nepobiram

Uživatelský avatar
fanwader
Příspěvky: 882
Registrován: 10 březen, 2015, 07:03
Bydliště: SK/CZ
Stav: Offline

Re: Zakázanie ECM

Příspěvek od fanwader » 23 duben, 2016, 18:08

Ja videl minulý rok když sem dal bonus 3mesíce/ipsd free 1000člen ,jak se nespekuluje :roll: ,letos nic takového nehrozí 2000 člen dostane tady jedine tak ban :D :D , když se podívám jak se tady sipou registrace a žádný prispevek dlouho to asi nepotrvá ...
Linux mipsel Parabola AL Emme Esse/LNB Inverto black/Motor
OSCam r11523 lb2 / OSCAM r11715 Icam

Odpovědět

Zpět na „Diskuze“