Toto fórum podporuje Tapatalk
Toto fórum je zde proto aby jste si navzájem pomáhali a radili a né aby jste se navzájem uráželi.Vyvarujte se takového jednání.
Upozornění ! Na tomto fóru se nesbírají žádné statistiky a údaje o uživatelích.
 ! Zpráva od: admin
Skylink caid 0624 CZ+SK
Tak všechny programy pro region SK -CZ již stabilizovány a pracují normálně
canal+ sport cz-sk,Markíza krimi HD a další již pracují bez problému
Upozornění Skylink caid 0D96 bude vypnut přejděte na caid 0624 pokud máte někde na satelitní přijímači propsán
tento caid 0D96 odstraňte ho a načte se Vám caid 0624

Jak na sharing ?

Uživatelský avatar
czsk
Příspěvky: 413
Registrován: 11 duben, 2015, 19:29
Bydliště: Cz/Sk
Stav: Offline

Re: Jak na sharing ?

Příspěvek od czsk » 21 únor, 2018, 10:22

http://forum.czsk.tv/viewforum.php?f=31
tady hledej sve odpovedi!
vu+solo4k/dm520hd/xtrend4000/dm800hd/dm500sd/ariva200-202hd
T-90 /// 0,8W-4,8E-9/10E-13E-16E-19,2E-23,5E-36,0E-39E
karty jsou taky

Uživatelský avatar
Havana
Příspěvky: 99
Registrován: 12 březen, 2015, 09:08
Stav: Offline

Re: Jak na sharing ?

Příspěvek od Havana » 21 únor, 2018, 11:59

mln píše:Do této fáze sem se dostal asi za 20min. takže tato fáze pro mě neni rozhodující. Spíš chci aby to běhalo a ne na zkoušku.OK když budu chtít rozběhnout oscam.Kde mám začít pro co nejjednoduší cestu jaky image,... Zatim nemám nic zakoupené (c-link,..)chci prvně vyladit a pak zkusit.
Asi tak - jen těžko můžeš ladit a zkoušet něco, co nemáš zakoupeno nebo poskytnuto!!! Musíš mít minimálně poskytnutou zkušební c-linku (nebo jinou n-LINK APOD)a potom můžeš zkoušet a ladit!
CCcam je normalní emulátor, je úplně nejjednodužší a nemusíš ho používat na zkoušku (byť ti každý doporučí spíše oscam), ale klidně stále - pokud ho zpojízdníš (a prakticky nebudeš mít žádný problém - je opravdu úplně nějjednodužší - proto jsem ho pro začátek doporučil!), můžeš pomalu doinstalovat oscam a věnovat se configuračním souborům oscamu - taktéž jsou všechny ke stažení zde na foru - jen změníš :
nazev serveru,
port,
jméno,
heslo....
a změniš následně Cccam na oscam...
Pokud to děláš prvně, nech si to nejlépe od nějakého blízkého kolegy ukázat a nastavit - není to těžké, ale je toho dost a je tu dost místeček, kde drobná chyba či opomenutí způsobí nefunkčnost..
Vu+Solo 4K, 2xFBC DVB-S2 tuner + twin DVB-S2 tuner, OpenATV 6.1, last edit oscam, last edit Full HD Glass17, SG 2100

dbart
Příspěvky: 3
Registrován: 11 srpen, 2016, 08:29
Stav: Offline

Re: Jak na sharing ?

Příspěvek od dbart » 21 únor, 2018, 15:41

mln píše:Do této fáze sem se dostal asi za 20min. takže tato fáze pro mě neni rozhodující. Spíš chci aby to běhalo a ne na zkoušku.OK když budu chtít rozběhnout oscam.Kde mám začít pro co nejjednoduší cestu jaky image,... Zatim nemám nic zakoupené (c-link,..)chci prvně vyladit a pak zkusit.

nazdar

image mas dobry
nainstaluj oscam
pripoj sa na webrozhranie prijimaca
standardne budes mat v lavom stlpci dolu odkaz na oscam webrozhranie
cccam riadok - c line jeho ekvivalent v oscame je reader - citacka(karty - lokálna alebo vzdialena)
pridaj reader, protokol cccam, adresa sa zadava ako "adresa,port", dolu potom tam najdes polozku meno a heslo, citacka musi byt v nejakej grupe ! (na toto sa zvykne v zaciatkoch zabudnut), tak tam daj 1
toto je tak zhruba vsetko co potrebujes na rozbehnutie
ostatne dostudujes a naklikas cez web rozhranie

mln
Příspěvky: 3
Registrován: 29 listopad, 2016, 13:10
Stav: Offline

Re: Jak na sharing ?

Příspěvek od mln » 22 únor, 2018, 07:18

Děkuji za odpovědi - ono není problém zaplatit,ale ja to ladím ve volném čase u rodičů a volný čas na toto mám třeba MAX. hodinu týdně(v mobilu teoreticky nastuduji a pak jdu) ,Test c-linku je jednorazovej na 24h,... což v mém případě pokud si nebudu +- jistý na nic.V mém případě by bylo nejlepší aby to někdo udělal/ukazal,ale nikoho sem nenašel tak jedu sám což nevadí protože tyhle věci mě baví,ale ten čas neni. Ptal sem se tady místního satelitního experta/servisáka a ten když začal s větou "joooo dneska už jsou DOKONCE i některý ty placatý televize který mají dvb-s vstup v sobě!" usoudil sem že tento postarší pán mi s touto problematikou nepomůže:)
Mnohokrát děkuji za stručný nahrubovaný postup.
VU+ZERO

Uživatelský avatar
fanwader
Příspěvky: 882
Registrován: 10 březen, 2015, 07:03
Bydliště: SK/CZ
Stav: Offline

Re: Jak na sharing ?

Příspěvek od fanwader » 22 únor, 2018, 18:46

Registrován: 29 Listopad, 2016, 13:10

a ty 2 roky si delal co ??
nahrubovaný postup čeho ?
bud si deláš legraci nebo mne chceš vytočit a to ti nedoporučuji :D
Linux mipsel Parabola AL Emme Esse/LNB Inverto black/Motor
OSCam r11523 lb2 / OSCAM r11715 Icam

Uživatelský avatar
Havana
Příspěvky: 99
Registrován: 12 březen, 2015, 09:08
Stav: Offline

Re: Jak na sharing ?

Příspěvek od Havana » 24 únor, 2018, 12:23

;) Tak máte pravdu pánové - opravdu tu téměř všechno je, ale často čert (začátečník) aby se v tom vyznal. Zvláště pokud chce vše najednou. Vzpomínám, jak jsem před cca 9 lety skoro plakal nad Vu+Duo které jsem si náhradou pořídil za optibox 8750, kde jsem se považoval za odborníka, a Vu jsem nedokázal ani nastartovat. Tenkrát mi jeden kolega (děkuji _Pavel - už je málokdy na forech vidět) po skype pomohl v začátcích, a že to nebylo jednoduché (často bývám natvrdlé :D )- a taky vše bylo na foru (ABF) - prostě jsem taky potřeboval pořádněji nakopnout. Proto jsem smířlivější k takovým dotazům...
Vu+Solo 4K, 2xFBC DVB-S2 tuner + twin DVB-S2 tuner, OpenATV 6.1, last edit oscam, last edit Full HD Glass17, SG 2100

Odpovědět

Zpět na „Vu+ Zero“