Toto fórum podporuje Tapatalk
Toto fórum je zde proto aby jste si navzájem pomáhali a radili a né aby jste se navzájem uráželi.Vyvarujte se takového jednání.
Upozornění ! Na tomto fóru se nesbírají žádné statistiky a údaje o uživatelích.
 ! Zpráva od: admin
Skylink caid 0624 CZ+SK
Tak všechny programy pro region SK -CZ již stabilizovány a pracují normálně
canal+ sport cz-sk,Markíza krimi HD a další již pracují bez problému
Upozornění Skylink caid 0D96 bude vypnut přejděte na caid 0624 pokud máte někde na satelitní přijímači propsán
tento caid 0D96 odstraňte ho a načte se Vám caid 0624

Fastscan Skylink 23.5 / 19.2

hornet52
Příspěvky: 5
Registrován: 16 leden, 2016, 15:42
Stav: Offline

Re: Fastscan Skylink 23.5 / 19.2

Příspěvek od hornet52 » 17 únor, 2016, 08:50

Havana píše:;)BlindScan není to samé,dokonce ani obdobné, co FastScan!!!,
BlindScan je vyhledávání frekvencí a symbolových rychlostí na slepo při skenování satelitu. Pokud funguje, tak ti vyhledá všechny dostupné programy (kanály, feedy atd.) na dané družici. Je to dost pomalé, takže jsem to zkoušel jen kdysi v minulosti...

FastScan sám automaticky ladí nabídku vybraného providera (v našem případě SKYLINK) a uloží je do seznamu, který je taky stažen ze satelitu. Tento seznam dále automaticky udržuje aktuální - tzn. při změně parametrů či přidání nového programu, satelit automaticky program opraví či přidá do seznamu. Jediný malý problém je, že tento hlavní seznam nelze měnit - automaticky bude přepisován do formátu nastaveného providerem(proto je v nabídce Skylink-CZ a Skylink-SK). Případné jiné uspořádání si musíte udělat v novém souboru.
Praktické zkušenosti s tím ovšem nemám - funkci FastScan obsahují přijímače Skylink ready a žádný jsem dosud neměl v ruce. U VU+ tam nabídka providera skylink není. Lze údajně doplnit -snad tu někdo dá návod. Pro mne je to zcela zbytečná funkce...
BlindScan na vu+mě našel to co jsem potřeboval,že je to pomalé a jak to hledá je mě jedno.Fast Scan na vu+ je nepoužitelný,jak píšeš není v nabídce pro hledání a nevím jak ho tam přidat,možná se najde někdo kdo to sem hodí.tyto scenovací programy jsem chtěl jenom vyzkoušet,nové programy vyhledávám ručně,ale víc přes pc.

Fliacik
Příspěvky: 56
Registrován: 6 únor, 2016, 20:28
Bydliště: Slovač
Stav: Offline

Re: Fastscan Skylink 23.5 / 19.2

Příspěvek od Fliacik » 17 únor, 2016, 16:26

tomko píše:ale plugin do e2 s nazvom fastscan existuje, mam ho nainstalovany a funguje. funguje aj nasledne presuny kanalov.
Ten plugin mam aj ja ale nieje v nom provider Skylink. Len canaldigital, a este cca 3-4 zahranicne
VU+ zero,AB Cryptobox 3x,Openbox S1,Openbox S2 HD-mini,Golden Interstar LX2

tomko
Příspěvky: 181
Registrován: 12 březen, 2015, 20:19
Stav: Offline

Re: Fastscan Skylink 23.5 / 19.2

Příspěvek od tomko » 17 únor, 2016, 16:47

Neviwm aku verziu mas.ja ikrem spominanyxh oroviderov mam skylink pre slovensko,skylink pre cesko.ked budem doma tak sa kuknem xo mam za verziu.ikrem toho mam aj iny prijimac ale enigma je len jedna
hdenibox, openHDF-storm

salamander545
Příspěvky: 2
Registrován: 21 leden, 2016, 17:35
Stav: Offline

Re: Fastscan Skylink 23.5 / 19.2

Příspěvek od salamander545 » 17 únor, 2016, 16:50

Treba nahrat openli 4 a tam uz je fastscan aj pre skylink http://openpli.org/download/vuplus/
parabola Maximum E-85 multifocus , Xtrend 9500 , Gigablue HD quad plus

Uživatelský avatar
Havana
Příspěvky: 99
Registrován: 12 březen, 2015, 09:08
Stav: Offline

Re: Fastscan Skylink 23.5 / 19.2

Příspěvek od Havana » 17 únor, 2016, 17:30

hornet52 píše:...
BlindScan na vu+mě našel to co jsem potřeboval,že je to pomalé a jak to hledá je mě jedno....
To nic nemění na tom, že BlindScan je něco úplně jiného než Fastscan!!! Mnohem pohodlnější a rychlejší je prohledávat danou družici normálně podle TP - tzn. stáhnout a nainstalovat nejnovější satellites.xml a přijímač ti najde opravdu všechny tobě dostupné programy!
FastScan ti najde jen programy zvoleného providera - nemusíš je teda nijak třídit a navíc FastScan najde i programy na další družici, na které má provider TP (typicky Skylink - najde programy Jak na 23,5°E tak i těch pár, co je na 19,2°E....)

Edit: Image Black Hole plugin FastScan nemá ke stažení (třeba vyzkoušet jiný).
V imaGE VTI plugín ke stažení je, ale neobsahuje providera Skylink...
Ostatní jsem nezkoušel a ani nebudu, protože je to podle mne zbytečná ztráta času!!! Není jednodužší si jednou za měsíc přečíst "Novinky ve Skylink" a podle toho přijímač ručně upravit???
Vu+Solo 4K, 2xFBC DVB-S2 tuner + twin DVB-S2 tuner, OpenATV 6.1, last edit oscam, last edit Full HD Glass17, SG 2100

Uživatelský avatar
skyline21
Příspěvky: 91
Registrován: 14 březen, 2015, 11:11
Bydliště: NR
Stav: Offline

Re: Fastscan Skylink 23.5 / 19.2

Příspěvek od skyline21 » 23 červen, 2016, 10:07

Havana píše:
hornet52 píše:...
BlindScan na vu+mě našel to co jsem potřeboval,že je to pomalé a jak to hledá je mě jedno....
To nic nemění na tom, že BlindScan je něco úplně jiného než Fastscan!!! Mnohem pohodlnější a rychlejší je prohledávat danou družici normálně podle TP - tzn. stáhnout a nainstalovat nejnovější satellites.xml a přijímač ti najde opravdu všechny tobě dostupné programy!
FastScan ti najde jen programy zvoleného providera - nemusíš je teda nijak třídit a navíc FastScan najde i programy na další družici, na které má provider TP (typicky Skylink - najde programy Jak na 23,5°E tak i těch pár, co je na 19,2°E....)

Edit: Image Black Hole plugin FastScan nemá ke stažení (třeba vyzkoušet jiný).
V imaGE VTI plugín ke stažení je, ale neobsahuje providera Skylink...
Ostatní jsem nezkoušel a ani nebudu, protože je to podle mne zbytečná ztráta času!!! Není jednodužší si jednou za měsíc přečíst "Novinky ve Skylink" a podle toho přijímač ručně upravit???

V najnovšej verzii VTI je už aj fastscan pri skylink ;) len taký postreh. kto preferuje VTI, aktualizujte a máte aj skylink vo fastscane ;)
VU+ Zero + AB Cryptobox 650HD Doscam 0.25, CCcam 2.2.1, rôzne karty

aliena
Příspěvky: 3
Registrován: 15 leden, 2017, 19:13
Stav: Offline

Re: Fastscan Skylink 23.5 / 19.2

Příspěvek od aliena » 15 leden, 2017, 19:20

Mne v novej inštalácii VTI 9.0.3 na VU+ Zero Fast Scan stále robí na HBO2 na Skylinku "N/A" názov programu skúšal som to už ručne prepísať ale po autofastcane sa to znova prepíše na žiaden názov kanálu . Robí to ešte niekomu ? Prípadne viete kde by mohla byť chyba ?

Uživatelský avatar
fanwader
Příspěvky: 882
Registrován: 10 březen, 2015, 07:03
Bydliště: SK/CZ
Stav: Offline

Re: Fastscan Skylink 23.5 / 19.2

Příspěvek od fanwader » 15 leden, 2017, 19:29

Nová instalačka image je VTI 11.01 ! -fastscan nepoužívám
setting vhanibal a doladit co treba ručne !
Linux mipsel Parabola AL Emme Esse/LNB Inverto black/Motor
OSCam r11523 lb2 / OSCAM r11715 Icam

aliena
Příspěvky: 3
Registrován: 15 leden, 2017, 19:13
Stav: Offline

Re: Fastscan Skylink 23.5 / 19.2

Příspěvek od aliena » 15 leden, 2017, 19:33

škoda že ten fast scan nefunguje korektne som na to zvyknutý z cryptoboxov. Takže mi nič iné neostáva len sa s tým hrať a babrať ďalej a kanály si ručne naladiť. Trocha sa bojím prechodu na nové VTI 11 neviem či tam všetko funguje tak ako má keďže je to novinka.

Uživatelský avatar
fanwader
Příspěvky: 882
Registrován: 10 březen, 2015, 07:03
Bydliště: SK/CZ
Stav: Offline

Re: Fastscan Skylink 23.5 / 19.2

Příspěvek od fanwader » 15 leden, 2017, 19:40

Udelej si backup image 9.0.3 /prechod na verzi 11.01 dej zatím online pres vti panel ,nešahej na to sám se rebootne
potestuj ,pozdeji si dej čistou instalačku
Linux mipsel Parabola AL Emme Esse/LNB Inverto black/Motor
OSCam r11523 lb2 / OSCAM r11715 Icam

Odpovědět

Zpět na „Vu+“