Toto fórum podporuje Tapatalk
Toto fórum je zde proto aby jste si navzájem pomáhali a radili a né aby jste se navzájem uráželi.Vyvarujte se takového jednání.
Upozornění ! Na tomto fóru se nesbírají žádné statistiky a údaje o uživatelích.
 ! Zpráva od: admin
Skylink caid 0624 CZ+SK
Tak všechny programy pro region SK -CZ již stabilizovány a pracují normálně
canal+ sport cz-sk,Markíza krimi HD a další již pracují bez problému
Upozornění Skylink caid 0D96 bude vypnut přejděte na caid 0624 pokud máte někde na satelitní přijímači propsán
tento caid 0D96 odstraňte ho a načte se Vám caid 0624

VU+ Solo se v2 TWIN Tuner - Stream do mobilu

Odpovědět
goodi1
Příspěvky: 6
Registrován: 18 červenec, 2016, 12:08
Stav: Offline

VU+ Solo se v2 TWIN Tuner - Stream do mobilu

Příspěvek od goodi1 » 1 březen, 2017, 08:08

Ahojte Som novým majitelom VU+ Solo se v2. Mám tam nahodený najnovší VTI image 11.01. Všetko šlape úplne super, no chem sa opýtať na 1 problém.
Problém spočíva v tom že keď chcem streamovať TV kanál do mobilu a zároveň pozerám na TV iný kanál tak pri zopnutí streamu na mobile - na TV zapixelizuje obraz na cca 2-3 sekundy , popr. niekedy obraz sekne na 1-2 sekundy. Následne po ďalšom prepínaní kanálov to už skoro nerobí . Iba pri prvom pripojení klienta na STB a vyvolaní prvotného streamu. Je to normálne robí to aj Vám ?
Skúšal som aj iné image aj BLH, original, aj starsie VTI 9 a tam to bolo ešte horšie. Aplikáciu na mobilu používam od Vu+ na IOS a na druhej TV najnovšie KODI. Čo sa týka kodovania používam CCCAM 2.3 , no robí to aj pri FTA kanaloch.

Elghund
Příspěvky: 1
Registrován: 16 září, 2015, 09:03
Stav: Offline

Re: VU+ Solo se v2 TWIN Tuner - Stream do mobilu

Příspěvek od Elghund » 2 březen, 2017, 10:02

Mě se to chová s OpenATV 5.3 a stream do Androidu úplně stejně.

macek71
Příspěvky: 2
Registrován: 18 březen, 2015, 10:59
Stav: Offline

Re: VU+ Solo se v2 TWIN Tuner - Stream do mobilu

Příspěvek od macek71 » 2 březen, 2017, 15:04

Používám dream Player (Android) verze 6.0.3 (Obchod Play) a nikde se nic neseká. Přehrávač VU+ se mi v mobilu na HD kanálech zasekával. S iOS bohužel zkušenost nemám, ale snad tato informace pomůže někomu jinému.
VU+ Solo2, ZERO

Odpovědět

Zpět na „Vu+“