Toto fórum podporuje Tapatalk
Toto fórum je zde proto aby jste si navzájem pomáhali a radili a né aby jste se navzájem uráželi.Vyvarujte se takového jednání.
Upozornění ! Na tomto fóru se nesbírají žádné statistiky a údaje o uživatelích.
 ! Zpráva od: admin
Skylink caid 0624 CZ+SK
Tak všechny programy pro region SK -CZ již stabilizovány a pracují normálně
canal+ sport cz-sk,Markíza krimi HD a další již pracují bez problému
Upozornění Skylink caid 0D96 bude vypnut přejděte na caid 0624 pokud máte někde na satelitní přijímači propsán
tento caid 0D96 odstraňte ho a načte se Vám caid 0624

AB IP Box PRISMCUBE

Moderátor: skyline21

Uživatelský avatar
czsk
Příspěvky: 413
Registrován: 11 duben, 2015, 19:29
Bydliště: Cz/Sk
Stav: Offline

Re: AB IP Box PRISMCUBE

Příspěvek od czsk » 11 listopad, 2016, 08:42

nový jiste ne,myslel jsem starsi ;)
ale kdyz ti to takto vyhovuje a staci je to tva vec
vu+solo4k/dm520hd/xtrend4000/dm800hd/dm500sd/ariva200-202hd
T-90 /// 0,8W-4,8E-9/10E-13E-16E-19,2E-23,5E-36,0E-39E
karty jsou taky

Uživatelský avatar
Havana
Příspěvky: 99
Registrován: 12 březen, 2015, 09:08
Stav: Offline

Re: AB IP Box PRISMCUBE

Příspěvek od Havana » 11 listopad, 2016, 13:11

;) Je smutnou pravdou, že většině takový box opravdu dostačuje. Nový je nový, má záruku atd. Starám se o přijímače asi 40 lidem, ale jen 3 využívají možnost z boxu nahrávat - mnozí ani nevědí, že to jde! Pro ty zbylé tři co nahrávají pořady je nový dvojtuner typu Primscube dost dobrou volbou - pokud teda bude spolupracovat s normálním HDD (četl jsem , že vyžaduje SSD :( tak nevím ). Nějaké XBMC, Kodi, My tube a další prkotinky co my využíváme, o těch nemají normální uživatelé ani šajnu. Všem ostatním stačí, že jim jedou základní programy a umí si to pustit! Jenom si stěžují, že mne musí volat, protože Skylink zase něco přeladil. Proto má orientace na co nejjednodušší, tzv. bezúdržbové přijímače - zapojím, nastavím, vypiju štamprlu a už se nebudu muset o nic starat :D
O share raději ani nemluvím.
Ne všichni jsou jako já, kterému jsou 4 tunery stále málo (hláška není volný tuner není u mne neobvyklá), a využívá přijímače cca na 70%. Spoustu věcí jsem si na přijímači pouze vyzkoušel, ale jako málo užitečné, případně složité jsem zavrhl. Stream - nemám důvod, přehrávání z HDD v PC a síti - no lze - mám vyzkoušeno, ale jednodužší je přesunout přehrávaný soubor na HDD přijímače. Přiznám se , že nějaké XBMC ani KODI mi velice nic neříká - asi by mi někdo musel vysvětlit jak a k čemu ho používat. Rámcově sice vím - ale nechybí mi. To je ovšem už debata do jiného tématu :mrgreen:
Vu+Solo 4K, 2xFBC DVB-S2 tuner + twin DVB-S2 tuner, OpenATV 6.1, last edit oscam, last edit Full HD Glass17, SG 2100

Uživatelský avatar
oneeeee
Příspěvky: 674
Registrován: 10 březen, 2015, 17:46
Bydliště: martin
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: AB IP Box PRISMCUBE

Příspěvek od oneeeee » 11 listopad, 2016, 15:41

xbmc - kodi . to je vlastne to isté. primscube má architekturu arm , tak ako vu plus 4k. a preto to tam ide tak dokonale.
xbmc - kodi je len prerobený plugin z primscube do mips a mipsel. a ešte aj teraz to robí problémy (problém je image).
napríklad to čo nejde prehrať v archíve czsk , tam to ide bez problémov.
a nesmierne to žere flash pamäť.
ešte žijem . vuplus duo4K , vti aj bh .

Uživatelský avatar
Havana
Příspěvky: 99
Registrován: 12 březen, 2015, 09:08
Stav: Offline

Re: AB IP Box PRISMCUBE

Příspěvek od Havana » 12 listopad, 2016, 17:11

Zeptám se pánové znovu - spolupracuje Primscube s externím HDD, a lze dát přímo do přijímače 2,5 palcový HDD nebo vyžaduje SSD, jak je někde popsáno.
Kolega si ho opravdu vybral a zřejmě zítra ho budu objednávat, tak ať vím na čem jsem. :)
Vu+Solo 4K, 2xFBC DVB-S2 tuner + twin DVB-S2 tuner, OpenATV 6.1, last edit oscam, last edit Full HD Glass17, SG 2100

Uživatelský avatar
oneeeee
Příspěvky: 674
Registrován: 10 březen, 2015, 17:46
Bydliště: martin
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: AB IP Box PRISMCUBE

Příspěvek od oneeeee » 12 listopad, 2016, 17:28

ešte keď bol v predaji a stál okolo 240 € tak tam bol aj hdd 2,5. a práve ten hdd robí najviac problémy.
ďaľší problém je kvalita obrazu. aby si nebol sklamaný.
ešte žijem . vuplus duo4K , vti aj bh .

Uživatelský avatar
czsk
Příspěvky: 413
Registrován: 11 duben, 2015, 19:29
Bydliště: Cz/Sk
Stav: Offline

Příspěvek od czsk » 12 listopad, 2016, 17:53

No prave bez hdd je ten stroj k nicemu,snim to jaksi taksi jede,proste tam byt musi,je jedno jestli SSD nebo normal 2.5

Uživatelský avatar
oneeeee
Příspěvky: 674
Registrován: 10 březen, 2015, 17:46
Bydliště: martin
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: AB IP Box PRISMCUBE

Příspěvek od oneeeee » 12 listopad, 2016, 18:09

ssd nerobí problémy . to už je odskúšané. len tá cena.
ešte žijem . vuplus duo4K , vti aj bh .

FullSoft
Příspěvky: 4
Registrován: 29 březen, 2016, 16:18
Stav: Offline

Příspěvek od FullSoft » 13 listopad, 2016, 10:40

Od začátku, tedy cca rok, používám klasický HDD Toshiba (500GB, 7200 otáček, 32MB cache) a s diskem jsem žádné problémy nezaznamenal a kapacita je pro mě také zcela dostačující. Kvalita obrazu není také nic až tak hrozného, zažil jsem podstatně horší přístroje...

_______________________
Odesláno z "founa"

Uživatelský avatar
Havana
Příspěvky: 99
Registrován: 12 březen, 2015, 09:08
Stav: Offline

Re: AB IP Box PRISMCUBE

Příspěvek od Havana » 13 listopad, 2016, 11:25

:D Kolega se rozhodl - jdu ho objednat!!! Za dva tisíce fungl nový dvoutuner a linux - nelze odolat :mrgreen:
Vu+Solo 4K, 2xFBC DVB-S2 tuner + twin DVB-S2 tuner, OpenATV 6.1, last edit oscam, last edit Full HD Glass17, SG 2100

Uživatelský avatar
oneeeee
Příspěvky: 674
Registrován: 10 březen, 2015, 17:46
Bydliště: martin
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: AB IP Box PRISMCUBE

Příspěvek od oneeeee » 13 listopad, 2016, 11:50

úprimnú sústrasť.
ešte žijem . vuplus duo4K , vti aj bh .

Odpovědět

Zpět na „AB-Com“