Toto fórum podporuje Tapatalk
Toto fórum je zde proto aby jste si navzájem pomáhali a radili a né aby jste se navzájem uráželi.Vyvarujte se takového jednání.
Upozornění ! Na tomto fóru se nesbírají žádné statistiky a údaje o uživatelích.
 ! Zpráva od: admin
Skylink caid 0624 CZ+SK
Tak všechny programy pro region SK -CZ již stabilizovány a pracují normálně
canal+ sport cz-sk,Markíza krimi HD a další již pracují bez problému
Upozornění Skylink caid 0D96 bude vypnut přejděte na caid 0624 pokud máte někde na satelitní přijímači propsán
tento caid 0D96 odstraňte ho a načte se Vám caid 0624

oscam pre amiko a3 s mgcamd

Odpovědět
gladius
Příspěvky: 26
Registrován: 11 prosinec, 2015, 15:31
Stav: Offline

oscam pre amiko a3 s mgcamd

Příspěvek od gladius » 5 únor, 2016, 12:30

Zdravím,

ešte stále som sa neodhodlal tento problémový prijímač vyhodiť, pretože som na ňom strávil už dosť času a výhody KODI s repozitármi sú veľmi slušné. Jediné čo ešte potrebujem odladiť je timeshift, ktorý vypadáva po cca. 15 minútach. Keď to posúvam z karty, tak to drží, ale keď je to cez oscam, tak to padne. Mám iba oscamy s podporou emulátora cccam a newcamd a chcel by som vyskúšať s mgcamdom. SW mám najstabilnejší, čo je, a to je 72.
Nemáte niekto takýto vyskúšaný oscam pre A3?
VU+ UNO 4KSE, VTI 13.0.9, Amiko A3, Inverto Unicable LNB, OSCAM: 1.20-unstable_svn Build: r11290

tras
Příspěvky: 2
Registrován: 28 říjen, 2015, 18:10
Stav: Offline

Re: oscam pre amiko a3 s mgcamd

Příspěvek od tras » 10 březen, 2016, 21:59

Idem tiež na 2.0.72 a nefunguje mi správne iba timeshift. Nemyslím že je problémový, aspoň pre mňa. Mám ho ako spalňoví prijímač a vyčítať by som mu mohol iba pomalšie prepnutie staníc, timeshift a nemožnosť vlastného upravenia vzhľadu ako to ponúkajú skini v E2. Prepínanie je pomalšie oproti napríklad Xpeed s openPli asi o 1/2 s. Čo tak čítam po forach tak KODI v ňom funguje najlepšie spomedzi všetkých satelitných prijímačov na našom trhu, funguje rovnako ako v PC na Win 7. Neskúšal som teraz nový 2.0.78, nepamätám si označenie ale nejaký čo bol po 2.0.72 som po skúške vyhodil. Šokovala ma informácia o cene DO. 40€!

Odpovědět

Zpět na „Návody“